Hoppa till sidans innehåll

Följ sidan "Motionsstyrelsen"

Fyll i namn och e-postadress nedan för att följa denna sida. Ett e-postmeddelande kommer då att skickas till dig när något nytt publiceras på sidan.

Motionsstyrelsen


Ordförande

Ulf Magnusson

e-post: urmagnusson@hotmail.com

tel: 070-6052658


Ledamöter

Gunilla Frendelius

e-post: gfrendelius@hotmail.com

tel: 019-364564,070 5737220 

Laila Sunesson

e-post: laila.sunesson@live.se

tel: 019-187999, 070 8180425

Solveig Lindkvist

e-post: solveig.lindkvist@yahoo.se

tel: 019-330445

Birgitta Karlsson

e-post: kbirgitta@hotmail.com

tel: 0707 104093

 Stig Andersson

tel 0703025605

e-post:stig.andersson47@hotmail.se

 

 

Sekreterare alternerande

Inga nyheter är skapade

Postadress:
Almby IK
Ljungvägen 16
70221 Örebro

Besöksadress:
Ljungvägen 16
70221 Örebro

Kontakt:
Tel: +46 (19) 36 10 80
E-post: info@almbyik.se

Se all info